

Wymiary 90×180×75 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Kremowa - Linea 1 Drewno: Buk Wymiary Szerokość: 180 cm Głębokość siedziska: 55 cm Głębokość całkowita: 75 cm Wysokość siedziska: 43,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość nóżek: 24 cm Specyfikacja Dostarczane w częściach do montażu Zaciszcie swój dom sofami w stylu skandynawskim. Dwuosobowe i trzyosobowe sofy są idealne do małych mieszkań, gdzie oszczędzają przestrzeń. To najekonomiczniejsze rozwiązanie strefy wypoczynkowej w domu. Sofy nie są dominujące tylko w salonach, pasują także do biur lub pokoi dziecięcych. Całkowite wrażenie podkreśla przyjemna w dotyku powierzchnia sofy. Trendem ostatnich lat jest aksamitnie miękka tapicerka lub typowy prążkowany sztruks. Poddaj się relaksowi.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wielkość | Dwuosobowe, Trzyosobowy |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Dekor drewna | Buk |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 43,5 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Wysokość nóżek | 24 cm |

90×136×75 cm, drewniana, materiałowa
Do wysłania za 3 tygodnie
90×218×88 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis

194×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro, wysoka
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
77×180×73 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

90×220×92 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
73×205×97 cm, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis

90×218×88 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, trzyosobowa, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, skórzana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie