Polecamy
Jasnozielona witryna z litego drewna sosnowego 100x120 cm Selma – Støraa
Wymiary 120×100×38 cm
-9 %2183 zł2399 zł
Historia cen
- 5.04.2026 - 2183 zł
- 10.03.2026 - 2183 zł
- 14.02.2026 - 2039,15 zł
- 5.02.2026 - 2399 zł
- 30.01.2026 - 1894 zł
- 26.01.2026 - 1895 zł
- 23.01.2026 - 2038 zł
- 21.09.2025 - 2231 zł
- 16.09.2025 - 2399 zł
- 12.09.2025 - 2063 zł
- 2.09.2025 - 2399 zł
- 26.08.2025 - 2231 zł
- 24.08.2025 - 2063 zł
- 19.08.2025 - 2399 zł
- 15.08.2025 - 2063 zł
- 30.07.2025 - 2399 zł
- 25.07.2025 - 2063 zł
- 15.07.2025 - 2399 zł
- 11.07.2025 - 2063 zł
- 7.07.2025 - 2399 zł
Opis produktu
Jasnozielona witryna z litego drewna sosnowego 100x120 cm Selma – Støraa
Wymiary
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
Specyfikacje
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Kraj pochodzenia | BR |
| Wysokość nóg | 9 cm |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 30 kg |
| System zamykania | Soft close (ciche zamykanie) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Bezpieczne mocowanie do ściany | Tak |
| Kolekcja | Selma |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Rustykalny/klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Z drzwiami/z półką/bez nóżek/z szufladami |
| Powłoka | Lakierowanie/barwienie |
| Kolor drewna | Karmelowobrązowe drewno |
| Dekor | Sosna |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Producent | Støraa |
Najlepsze produkty od Bonami

167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
53,99 zł
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
108,99 zł
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
579 zł
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie









