





Wymiary 50×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Frotte ręcznik BOHEME Bierzemy go często w dłonie bez zastanowienia, wiele razy dziennie. Ręcznik z kolekcji BOHEME zawsze jednak zaskoczy Cię tym, jaki jest niesamowicie przyjemny, miękki i chłonny. W końcu jest to doskonały materiał, w tym przypadku 100% czesana bawełna, jeden z najlepszych, jakich można sobie zażyczyć. Dołączona do ręczniku jest pętelka do zawieszania, która znajduje się w środku krótszej strony. Ręcznik ma wymiary 50x100 cm i gramaturę 600g/m2! ✔ 10 powodów, dlaczego jest dobrą okazją wybrać sobie markę Soft Cotton ✔ 3 błędy przy wyborze ręczników ✔ Nie wiesz, jaki materiał będzie dla ciebie najlepszy?
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Gramatura | 600 g / m² |
| Rozmiar | 50 x 100 cm |
| Właściwości | Oczko do wieszania |
| Pozostałe | Ochrona antybakteryjna MICROBAN |
| Certyfikat jakości | Microban, OEKO-TEX Standard 100, Recycled 100, TSE |
| Size_system | EU |
| Gwarancja | 5 lat + Dożywotnia gwarancja na kolor |
| Symbole prania | Produkt nie może być wybielany, Produktu nie należy czyścić chemicznie. Nie należy usuwać plam rozpuszczalnikami organicznymi, Prasowanie w maksymalnej temperaturze żelazka 150 ° C, Maksymalna temperatura 40 °C, Produkt można suszyć w pralce bębnowej w niższej temperaturze suszenia |
| Producent | Soft Cotton |
| Ocena produktu | Ocenić produkt i napisać recenzję mogą wyłącznie zarejestrowani klienci Soft Cotton, którzy zakupili produkt. |

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
30×50 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
75×150 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana, natura
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Plażowa, lniana, bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana, natura
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie

Plażowa, bawełniana, natura
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

50×100 cm, bawełniana
W magazynie
75×150 cm, zestawy, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie