





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 26,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie ekskluzywny komfort z extra delikatnymi ręcznikami z serii Bamboo Premium. Dzięki wysokiej zawartości włókna bambusowego (70%) ręcznik jest nie tylko bardzo łagodny dla skóry, ale posiada również naturalne właściwości antybakteryjne, które zapobiegają powstawaniu pleśni i rozmnażaniu się bakterii. Mieszanka włókien bambusowych i delikatnej bawełny zapewnia produktom wysoką chłonność i doskonałą miękkość każdego dnia. Z wysokiej jakości ręcznikiem Bamboo Premium podarujesz swojej skórze po kąpieli tę najlepszą opiekę. Ponadto elegancki, neutralny kolor i stylowa bordiura doskonale pozwolą na dopasowanie do wystroju całej łazienki. Wyjątkowe właściwości materiału powodują, że ręcznik jest odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka oraz alergików.
| Szerokość: | 30 cm |
|---|
| Szybkoschnące | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Bambus |
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Biała |
| Motyw | Jednokolorowe, Zwierzątka |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Rozmiary | 30 x 50 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Ręcznik jest doskonale chłonny, przyjemny w dotyku, lekki i szybko schnie.
Uważam go za bardziej przyjazny dla użytkownika niż bawełniany.
Do tej pory nie wystąpił żaden niezadowalający stan.
Odpowiednie wymiary, kolor, jakość materiału.
Z produktem jestem zadowolona.

Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie


Bawełniana
W magazynie

50×100 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie


Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana, natura
W magazynie


Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie


Plażowa, lniana, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie