






Wymiary 37×75×49 cm
Puf Rainbow marki Wigiwama to modułowy zestaw miękkich elementów do zabawy, który zachęca do niekończącej się kreatywności. Składa się z trzech elementów o różnych kształtach, z których dzieci mogą zbudować krzesło, stolik, fort lub podnóżek. Ten wszechstronny i wciągający zestaw, stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 7 lat, zachęca do pomysłowych przygód, aktywnej zabawy i interakcji społecznych. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze 30°C, a następnie pozostawić do wyschnięcia na powietrzu.
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Rodzaj | Piankowy plac zabaw |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Kraj pochodzenia | LV |
| Liczba sztuk | 3 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Wysokość nóg | 0 cm |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 5 kg |
| Zdejmowany pokrowiec | Tak |
| Pielęgnacja | Pokrowiec można prać w pralce |
| Rekomendowany wiek | 3+ lat |
| Certyfikaty i normy | Global Recycled Standard (GRS)/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Corduroy |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Sztruks |
| Producent | Wigiwama |

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie

24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie

220×230 cm, pikowana
W magazynie

Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie