



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 158,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Niebieska aksamitna pościel dwuosobowa 200x200 cm Kingsley – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Właściwości | Bez prasowania/ciepła |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Aksamit |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.28 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 200x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Kolekcja | Kingsley |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Glamour |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 200 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Piękny produkt zgodny ze zdjęciem.



220×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×230 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie







Łóżko dwuosobowe
W magazynie


Łóżko jednoosobowe
W magazynie

220×240 cm
W magazynie




220×240 cm
W magazynie
200×210 cm, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

220×240 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie