Szary/beżowy dywan 80x120 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Wymiary 80×120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 95,19 zł
Historia cen
- 26.04.2026 - 95,19 zł
- 24.04.2026 - 95,19 zł
- 5.03.2026 - 90,1 zł
- 24.02.2026 - 106 zł
- 21.02.2026 - 90,1 zł
- 16.02.2026 - 106 zł
- 14.02.2026 - 90,1 zł
- 9.02.2026 - 106 zł
- 10.01.2026 - 96,84 zł
- 5.12.2025 - 90,1 zł
- 7.11.2025 - 92,47 zł
- 1.11.2025 - 94,59 zł
- 1.11.2025 - 106 zł
- 20.10.2025 - 84,8 zł
- 8.10.2025 - 85 zł
- 7.10.2025 - 106 zł
- 3.10.2025 - 91 zł
- 1.10.2025 - 106 zł
- 26.09.2025 - 90 zł
- 16.09.2025 - 90,1 zł
- 16.09.2025 - 106 zł
- 12.09.2025 - 91 zł
- 29.08.2025 - 106 zł
- 24.08.2025 - 91 zł
- 19.08.2025 - 106 zł
- 15.08.2025 - 91 zł
- 15.08.2025 - 81 zł
- 30.07.2025 - 94 zł
- 25.07.2025 - 81 zł
- 16.07.2025 - 94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan Terrain Designer Sand marki Hanse Home ożywi każde wnętrze swoim orientalnym wzorem vintage w stonowanych kolorach. Dywan wykonany jest z wysokiej jakości włókien syntetycznych o krótkim włosiu, dzięki czemu jest trwały i łatwy w czyszczeniu. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, nawet tych z ogrzewaniem podłogowym.
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Krótki włos |
| Styl | Retro, Orientalny |
| Kraj pochodzenia | EG |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1.2 kg |
| Długość | 120 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Terrain |
| Wzór | Orientalny |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków czyszczących/wycierać wilgotną ściereczką/tylko czyszczenie profesjonalne/nie używać chemicznych środków wybielających/czyszczenie punktowe |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen/juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Szary/beżowy |
| Producent | Hanse Home |
Podobne produkty

Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Kremowo Brązowy z krótkim włosiem 120 cm x 170 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Kremowo Brązowy z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan elegancki Naveh orientalny z frędzlami Kwiatki Kremowo-Beżowe 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Dywan Panorama Beżowy Zewnętrzny 200x290 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Biało-beżowy postarzany dywan w romby D2-G14
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Alexis szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Skandi Soho Grey 200x290 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Ursule szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Flora 586/D9TJ 100x150 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix 3D kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Helix kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Popielaty stylowy dywan w nowoczesny wzór C9-E32
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Desert Listki beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Austin Beżowa Klasyka 200x290 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Lineo 2 2616/P706 080x150 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Przetarty dywan biało-beżowy E7-L19
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Ursule beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Ursule szary 80 cm x 250 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Lineo 2 A375/P701 060x100 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Cottage beige/ jungle green 120x170cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szary nowoczesny dywan H7-M45
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Szary dywan z nieregularnym wzorem K5-R58
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Terrain designerski Geometryczny wzór Kremowo-Brązowy z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Kremowy dywan włochacz w azteckie wzory H1-M35
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Biało-beżowy dywan promienie B7-W42
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Biało-beżowy dywan w romby N3-R94
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Flora 51001/D9TN 200x285 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Flora 521/D9TV 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Desert Listki szary 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Shaggy Lenor Beżowy 120x160 Prostokąt
Shaggy, gotowa
W magazynie
Nowoczesny szaro-złoty dywan z frędzlami Noble 23X H1-S44
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Szary prostokątny dywan w nowoczesny wzór F6-B49
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie










