Beżowy dywan odpowiedni do prania 80x150 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Wymiary 80×150 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 89 zł do 107,94 zł :
Historia cen
- 26.04.2026 - 89 zł
- 2.12.2025 - 89 zł
- 7.11.2025 - 95,13 zł
- 1.11.2025 - 96,96 zł
- 20.10.2025 - 93,3 zł
- 8.10.2025 - 93,5 zł
- 26.09.2025 - 97 zł
- 16.09.2025 - 99,4 zł
- 12.09.2025 - 97 zł
- 29.08.2025 - 105,5 zł
- 15.08.2025 - 97 zł
- 26.04.2026 - 89 zł
- 2.12.2025 - 89 zł
- 7.11.2025 - 89 zł
- 1.11.2025 - 89 zł
- 20.10.2025 - 89 zł
- 8.10.2025 - 89 zł
- 26.09.2025 - 89 zł
- 16.09.2025 - 89 zł
- 12.09.2025 - 89 zł
- 29.08.2025 - 89 zł
- 15.08.2025 - 89 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Beżowy dywan odpowiedni do prania 80x150 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikrowłókno |
| Długość włosia | 12 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1.38 kg |
| Długość | 150 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Pompei |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1150 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków wybielających/można prać w pralce/nie używać chemicznych środków czyszczących |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% mikrowłókno |
| Kolor | Beżowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Podobne produkty

Jasnobrązowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, do pokoju, gotowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniany dywan w nietypowym kolorze Shape
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometryczny beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometryczny beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan pluszowy Joy beżowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy jednokolorowy chodnik shaggy na metry S8-D62
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Dywan pluszowy Joy beżowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Szary/beżowy dywan 160x230 cm – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan zewnętrzny okrągły Comilla beżowy 80 cm x 80 cm
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Ardano cream 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Flora 50022/D9TD 057x090 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan sznurkowy Comilla beżowy 120 cm x 120 cm koło
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Sevilla dusty rose 120x170cm
Do pokoju, shaggy, syntetyczna
W magazynie
Czarno-kremowy dywan 160x230 cm Dottie Black – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Kwadraty kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Jasnoszary dywan 160x230 cm Loft – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan do salonu ANKARA, beżowy, wzór liści
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Louis beżowy koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometria II beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometria II beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Galeria 2 GL040C 120x170 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Kremowy dywan w geometryczne wzory Jasper
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Zayne
Tkana, wełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Duet beżowo-kremowy 160 cm x 160 cm koło
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan Flora 50022/D9TN 067x120 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Zendra taupe 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Kremowy dywan z miękkim włosiem Whisper
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan Premium PR112 133x190 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Różowy pluszowy dywan E5-A98
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Ciemnoszary dywan dziecięcy 120x170 cm Gameplan – Hanse Home
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie








