Kremowy dywan odpowiedni do prania 120x170 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Wymiary 120×170 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 149 zł do 173,39 zł :
Historia cen
- 28.04.2026 - 149 zł
- 24.03.2026 - 149 zł
- 10.03.2026 - 157,21 zł
- 27.01.2026 - 149 zł
- 23.01.2026 - 157,8 zł
- 2.12.2025 - 149 zł
- 28.11.2025 - 151,78 zł
- 18.11.2025 - 149 zł
- 7.11.2025 - 155,84 zł
- 1.11.2025 - 158,78 zł
- 20.10.2025 - 152,9 zł
- 8.10.2025 - 153 zł
- 26.09.2025 - 159 zł
- 16.09.2025 - 162,7 zł
- 12.09.2025 - 159 zł
- 29.08.2025 - 172,5 zł
- 15.08.2025 - 159 zł
- 28.04.2026 - 149 zł
- 24.03.2026 - 149 zł
- 10.03.2026 - 149 zł
- 27.01.2026 - 149 zł
- 23.01.2026 - 149 zł
- 2.12.2025 - 149 zł
- 28.11.2025 - 149 zł
- 18.11.2025 - 149 zł
- 7.11.2025 - 149 zł
- 1.11.2025 - 149 zł
- 20.10.2025 - 149 zł
- 8.10.2025 - 149 zł
- 26.09.2025 - 149 zł
- 16.09.2025 - 149 zł
- 12.09.2025 - 149 zł
- 29.08.2025 - 149 zł
- 15.08.2025 - 149 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kremowy dywan odpowiedni do prania 120x170 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikrowłókno |
| Długość włosia | 12 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 2.346 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Pompei |
| Wzór | Strukturalny/geometryczny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1150 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków czyszczących/odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków wybielających/można prać w pralce |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% mikrowłókno |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Podobne produkty

Kremowy dywan odpowiedni do prania 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Boho Dywan Boho Beżowy 133x190 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Doha kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan nowoczesny Doha 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Alma kremowy 80 cm x 220 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Puszysty chodnik z długim włosiem z wypukłą strukturą Genève
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Dywan Boho Braid Beżowy Dywan Do Salonu 120x170 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Doha wielokąty kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan nowoczesny Doha 3D wielokąty kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Kremowy dywan Eve I o abstrakcyjnym wzorze
Abstrakcyjna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Alma Pasy kremowe 80 cm x 220 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometria II kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometryczny II kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Puszysty dywan z długim włosiem z wypukłą strukturą Zion
Shaggy, gotowa
W magazynie
Dywan Plush BEŻOWY PLUSZOWY 200x290 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Szary dywan z mieszanki wełny tkany ręcznie 160x230 cm Kari – Villeroy&Boch
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
Dostawa gratis
Dywan nowoczesny Alma kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Dywan do sypialni w jasnym kolorze Tacoma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny z wypukłą strukturą Dania
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Lora
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Dywan Kari
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Brico Zakrapiany beżem 120x170 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Minimalistyczny kremowy dywan Tacoma
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan z długim włosiem z wypukłą strukturą Magda
Shaggy, gotowa
W magazynie
Dywan z wełny Kadey
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Alma Pasy kremowe 80 cm x 150 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan zewnętrzny Rune
Zewnętrzna, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan Boho Chic 120x170 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Sztućce ze stali nierdzewnej w kolorze srebra 16 szt. Modern retro – Premier Housewares
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestaw 3 beżowych organizerów Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie







