

Wymiary 85×194×94 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5449,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz tę kanapę 4-osobową z ekspresowym mechanizmem rozkładania Wymiary miejsca do spania: 160 cm - Z weluru - Antracytowy - Materac 18 cm - Wymiary: dł. 194 x szer. 94 x wys. 85 cm - CALITO
| Szerokość: | 194 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, trzyosobowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynie
Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, trzyosobowa, skórzana
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynie
Nowoczesna, trzyosobowa, skandynawska
W magazynie
Trzyosobowa, drewniana, materiałowa
W magazynie
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Nowoczesna, trzyosobowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Rozkładana, na nóżkach, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, głębokość
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis