
Szara 3-osobowa sofa AMBER
90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnieWymiary 90×180×75 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Granatowa - Linea 19 Drewno: Buk Wymiary Szerokość: 180 cm Głębokość siedziska: 55 cm Głębokość całkowita: 75 cm Wysokość siedziska: 43,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość nóżek: 24 cm Specyfikacja Dostarczane w formie do montażu Uczyń swoje mieszkanie bardziej przytulnym dzięki sofom w stylu skandynawskim. Sofy dwu- i trzysiedziskowe są idealne do małych mieszkań, gdzie oszczędzają miejsce. To najefektywniejsze rozwiązanie dla strefy wypoczynkowej w domu. Sofy nie są dominującym elementem tylko salonów, nadają się również do biur lub pokoi dziecięcych. Całkowite wrażenie podkreśla przyjemna w dotyku powierzchnia sofy. Trendem ostatnich lat jest aksamitnie delikatna tapicerka lub typowo prążkowany sztruks. Pozwól się rozpieszczać i zrelaksuj się.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wielkość | Dwuosobowe, Trzyosobowy |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Dekor drewna | Buk |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 43,5 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Wysokość nóżek | 24 cm |

90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, głębokość
W magazynie
90×180×75 cm, trzyosobowa, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
85×194×94 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
Rozkładana, głębokość, retro
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Skórzana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, retro
W magazynie
90×220×92 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, głębokość
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Dwuosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
90×218×88 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
90×194×100 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, trzyosobowa, skandynawska
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
81×212×89 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
76×136×72 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie