

Wymiary 78×278×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6109,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna z bukli biała. Designerski styl i pikowane oparcie, siedzisko i podłokietniki pikowane. Wym.: dł. 278 × szer. 190 × wys. 78 cm. SOPELANA
| Szerokość: | 278 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

78×278×190 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, drewniana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Prawa, drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Prawa, drewniana, retro
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, uniwersalna
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, lewa
W magazynie
Drewniana, lewa, japandi
W magazynie
Skórzana, lewa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dwuosobowa, wysoka
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
73×283×180 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Lewa, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Prawa, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Lewa, uniwersalna, industrialna
W magazynie
Prawa, uniwersalna, industrialna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, skórzana
W magazynie
Niska
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis