
Kanapa narożna wieloosobowa prawostronna typu express z tkaniny w beżowym melanżu - Powierzchnia spania 140 cm - POGNI
73×299×165 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratisWymiary 73×283×180 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5999,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Duży narożny kanapa prawy 5 miejsc z funkcją rozkładania w jasnoszarym melanżowym materiale. Dodatkowe poduszki w zestawie. Wymiary L283 x P180 x H72,5 cm. POGNI od Maison Céphy
| Szerokość: | 283 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

73×299×165 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Skórzana, drewniana, lewa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Prawa, drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
78×278×190 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Drewniana, dwuosobowa, wysoka
W magazynie
78×278×190 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, uniwersalna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, lewa, japandi
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, lewa
W magazynie
Rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Prawa, drewniana, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Prawa, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Prawa, uniwersalna, industrialna
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis