Szarobeżowa szafka nocna Madrid – Tvilum
Wymiary 54×44 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 428,4 zł do 439 zł :
Historia cen
- 24.05.2026 - 439 zł
- 19.05.2026 - 439 zł
- 29.04.2026 - 395 zł
- 14.04.2026 - 439 zł
- 28.03.2026 - 471,5 zł
- 10.03.2026 - 439 zł
- 24.05.2026 - 439 zł
- 19.05.2026 - 439 zł
- 29.04.2026 - 395 zł
- 14.04.2026 - 439 zł
- 28.03.2026 - 439 zł
- 10.03.2026 - 439 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kolekcja mebli do przechowywania Madrid jest szczególnie atrakcyjna dzięki skórzanym uchwytom, które są obecnie bardzo popularne. Jeśli jednak chcesz uzyskać bardziej klasyczny wygląd, po prostu wybierz okrągłe metalowe uchwyty, które również znajdują się w zestawie.
Wymiary
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 54 cm |
Specyfikacje
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj | Z szufladami |
| Kraj pochodzenia | DK |
| Wysokość nóg | 10 cm |
| Nośność | 15 kg |
| Waga | 12.9 kg |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Materiał uchwytów | Skóra naturalna/metal |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Kolekcja | Madrid |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Z szufladami |
| Materiał nóg | MDF |
| Powłoka | Folia |
| Dekor | Mat |
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Kolor | Szarobeżowy |
| Material | Płyta wiórowa |
| Producent | Tvilum |
Podobne produkty

Prostokątny Stolik Nocny 45x40 Cm Z Stali Michigan Moka Brown - Sklum
Z szufladą
W magazynie
Biała szafka nocna z litego drewna sosnowego z 2 szufladami Marckeric Berna
49×46 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
Prostokątny Stolik Nocny 45x35 Cm Z Drewna Mango Bakam Vintage White Wood - Sklum
Drewniana, retro
W magazynie
Stolik Nocny 45x45 Cm Z Mdf Alazne Zielony Lauerl - Sklum
Z szufladą, metalowa, błyszcząca
W magazynie
Szafka Nocna Prostokątna 50x40 Cm Z Mdf I Forniru Gumeri Naturalna - Sklum
W magazynie
Zestaw 2 Okrągłych Stolików Nocnych Ø40 Cm Alliser Clear Brush & Travertine - Sklum
W magazynie
Okrągła Szafka Nocna Ø40 Cm Alliser Clear Brush & Travertine - Sklum
W magazynie
Prostokątny Stolik Nocny 50x40 Cm Z Mdf Volire Moka Brown - Sklum
W magazynie
Zestaw 2 Okrągłych Stolików Nocnych Ø40 Cm Alliser Clear Brush & Marmur Beige Panther - Sklum
W magazynie
Okrągła Szafka Nocna Ø40 Cm Alliser Clear Brush & Marmur Beige Panther - Sklum
W magazynie
Okrągła Szafka Nocna Ø40 Cm Alliser Clear Brush & Clear Brush - Sklum
W magazynie
Zestaw 2 Prostokątnych Szafek Nocnych 50x40 Cm Z Mdf I Forniru Gumeri Naturalna - Sklum
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Zestaw 2 Okrągłych Stolików Nocnych Z Drewna Mango I Stali Nierdzewnej Xireisa Ø35 Cm - ↑45 Cm - Sklum
Drewniana
W magazynie
Stolik Nocny VKH12, Biały, 52x52x70 cm, Kendra Home
Drewniana, nowoczesna, metalowa
Dostawa gratis
Stolik nocny z szufladą SOLEN, wys. 61 cm
Z szufladą, drewniana, retro
W magazynie
Prostokątna Szafka Nocna Z Dwoma Szufladami Z Mdf Sheila Moka Brown & 50 X 40 Cm - Sklum
Z szufladą
W magazynie
Biała szafka nocna Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
72×60 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Szafka Nocna 45x40 Cm Z Naturalnego Kamienia I Stali Nierdzewnej Fertrix Travertine - Sklum
Metalowa, industrialna
W magazynie
Szafka nocna z drewna dębowego Diana
Drewniana
W magazynie
Stolik nocny z 2 szufladami - MDF i metal - Biały lakier i złoto - KORASA marki Pascal Morabito
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
ORIANA Szafka nocna S 54 biała | nogi czarne
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nocna Szafka Prostokątna 50x40 Cm Z Drewna Treveris Roble - Sklum
Z szufladą, drewniana
W magazynie
Stolik nocny Malarin
45×45 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Szafka nocna NYSOS z 2 drzwiczkami, Ø 40 cm
Drewniana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Kwadratowa Szafka Nocna 40x40 Cm Merieines Ciemny Drewniany Uchwyt & ↑50 Cm - Sklum
W magazynie
Stolik nocny z drewna Joe
Drewniana
W magazynie
Zestaw 2 szafek nocnych z 2 szufladami - MDF - Biały lakierowany i złoty - OMBRELIA Pascala Morabito
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Stolik nocny o wyglądzie trawertynu Bella
W magazynie
Prostokątny Stolik Nocny 45x35 Cm Z Drewna Mango Micaela Drewno Mango - Sklum
Drewniana, retro
W magazynie
Stolik nocny Kada White
55×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Zestaw 2 szafek nocnych z 2 szufladami - MDF i metal - Biały lakierowany i złoty - KORASA Pascala Morabito
Z szufladą, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Szafka nocna Ilona biała
42×42 cm, drewniana
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Okrągły stolik ogrodowy ze sztucznego rattanu ø 55,5 cm Vistdal – Bonami Essentials
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Wisząca półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze złota Milo – Wenko
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowe dekoracje ścienne zestaw 3 szt. 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie











