






Wymiary 72×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 956 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biała szafka nocna Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 72 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Z szufladami |
| Kraj pochodzenia | MY |
| Wysokość nóg | 39.5 cm |
| Nośność | 23 kg |
| Waga | 15 kg |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Materiał uchwytów | Metal |
| Kolekcja | Westerleigh |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny/glamour/romantyczny |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Z szufladami |
| Kolor nóg | Złoty |
| Materiał nóg | Lite drewno kauczukowe |
| Powłoka | Barwienie |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF |
| Material | MDF |
| Producent | CosmoLiving by Cosmopolitan |


Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Z szufladą
W magazynie
56×44 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Z szufladą
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Retro, sosnowa, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, matowa
W magazynie
55×63 cm, z szufladą, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
42×40 cm
W magazynie
59×60 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Retro, industrialna, błyszcząca
W magazynie
Z szufladą, metalowa, błyszcząca
W magazynie

Z szufladą, nowoczesna, sosnowa
W magazynie

54×54 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
55×63 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
42×42 cm, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, retro, matowa
W magazynie
49×46 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
55×30 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
56×44 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
45×75 cm, prostokątna
W magazynie