





Wymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester Kolor Lazurowy Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Wysokość: 8 cm Specyfikacja Zestaw zawiera 2 szt. poduszek Odporny na wodę, zanieczyszczenia i słońce Z wodoodporną warstwą Poduszka jest zmywalna Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego Poduszka jest wyposażona w zapinanie na zamek Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Kształt | Kwadratowy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Długość | 45 cm |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Zestaw zawiera prześcieradło | Tak |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Wodoodporny | Tak |

Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Retro, guziki, satyna
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

Jednokolorowa, wałki
W magazynie

Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
50×50 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Lniana, prostokątna, rustykalna
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie