









Wymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester Kolor Kremowy Zielony Rozmiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Grubość: 8 cm Specyfikacja Odporność na wodę, zabrudzenia i słońce Z wodoodporną warstwą Poduszka jest zmywalna Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego Poduszka jest wyposażona w zapięcie na zamek Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał pokrowca | Poliester |
|---|---|
| Motyw | Kwiaty |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Kształt | Kwadratowy |
| Zapięcie | Suwak |
| Materiał | Poliester |
| Umieszczenie | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Długość | 45 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |

Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
Dekoracyjna, fotopoduszki, kwadratowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie