

Wymiary 40×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 122,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw swoją ławkę ogrodową stylowym i wygodnym siedziskiem z oryginalnym motywem kawowym. Siedzisko to nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia wygodę siedzenia w domu i na zewnątrz. Doskonale nadaje się dla wszystkich miłośników kawy i rustykalnego stylu.Materiał jest bardzo wysokiej jakości i odporny na przetarcie. Pokrowiec na całej długości jest zapinany na zamek błyskawiczny, co ułatwia konserwację, a wewnątrz znajduje się piankowa wkładka o grubości 4 cm. Pokrowiec można prać.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Lokalizacja | Na ławki |
|---|---|
| Ogrodowe | Tak |
| Długość | 140 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 70 % bawełna, 30 % poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliuretan |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

40×120 cm, ogrodowa, na ławki
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
Na fotele
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na leżaki
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na leżaki
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na ławki
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na leżaki
W magazynie
Ogrodowa, na fotele
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na leżaki
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na fotele
W magazynie
Ogrodowa, na leżaki
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na fotele
W magazynie
Ogrodowa, okrągła, na krzesła
W magazynie
Kwadratowa, na fotele
W magazynie
Ogrodowa, kwadratowa, na fotele
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Na leżaki
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
36×39 cm, ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie