










Wymiary 50×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester Kolor Różowy Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 50 cm Grubość: 8 cm Specyfikacja Zestaw zawiera 2 szt. poduszki Odporna na wodę, zabrudzenia i słońce Z powłoką wodoodporną Poduszka jest zmywalna Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego Poduszka posiada zapięcie na zamek Nie bielić Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Długość | 50 cm |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Rozmiar poduszki | 50 x 50 cm |
| Zestaw | Tak |
| Wodoodporny | Tak |

Bawełniana, satyna
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie

Bawełniana, guziki
W magazynie
Retro, guziki, satyna
W magazynie
Bawełniana, kwadratowa, satyna
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Rustykalna, skandynawska
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Kwiaty, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Prostokątna, nowoczesna
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Bawełniana, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Rustykalna, skandynawska
W magazynie
70×90 cm, poliestrowa
W magazynie

45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie