

Wymiary 97×282×223 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 8509,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożnik 5-osobowy odwrotny rozkładany z mechanizmem do szybkiego spania z tkaniny beżowej. Miejsce do spania z szerokimi listwami 140 cm. Materac 22 cm z pamięcią kształtu. L282 x P223 x H97 cm VIZIR
| Szerokość: | 282 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 223 cm |
| Wysokość: | 97 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
73×299×165 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Skórzana, drewniana, lewa
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana, materiałowa
W magazynie
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Drewniana, lewa, japandi
W magazynie

Industrialna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, uniwersalna
W magazynie
Prawa, drewniana, retro
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis