







Wymiary 160×230 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 411,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 5.336 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne/zewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Cięty i pętelkowy |
| Kolekcja | Nova |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1450 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/prać ręcznie/nie używać chemicznych środków wybielających/nie używać chemicznych środków czyszczących |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Beżowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |

190×280 cm, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
200×290 cm, zewnętrzna, shaggy

120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt


Stołowa, średnica
W magazynie
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Średnica
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie