





Wymiary 50×40×120 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF laminowana Metal Kolor Czarny Dąb artisan Wymiary Długość: 120 cm Szerokość: 40 cm Wysokość: 50 cm Wysokość nóżek: 20 cm Waga: 23 kg Rozmiar opakowania: 124 x 42 x 10 cm; 23 kg Specyfikacja Szafka RTV z szafkami i otwartymi półkami Solidna metalowa konstrukcja z nóżkami Nowoczesne połączenie kolorów w eleganckim minimalistycznym stylu Dostarczane w częściach do montażu Przemień swój salon w harmonijne i stylowe miejsce do odpoczynku. Szafka RTV w eleganckiej kombinacji czerni i dekoru dąb artisan dodaje przestrzeni nowoczesności z nutą luksusu. Dzięki praktycznie rozplanowanej przestrzeni do przechowywania będziesz mieć wszystko, co potrzebne, uporządkowane – od urządzeń multimedialnych po drobne dekoracje. Stabilna metalowa konstrukcja zapewnia długą żywotność, a minimalistyczny design pasuje do niemal każdego wnętrza. Podkreśl prostotę, która jednocześnie wydaje się wyrafinowana.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | Metal, MDF |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Miejsce do przechowywania | Z półeczkami, Z drzwiczkami, Połączenie |
| Długość | 120 cm |
| Typ zakotwiczenia | Na nóżkach |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Dekor drewna | Dąb artisan |
| Sposób otwierania | Klasyczne |
| Wieszak na telewizor | Bez uchwytu |
| Wysokość nóżek | 20 cm |

50×40×120 cm, nowoczesna, industrialna
Do wysłania za 1 tydzień
Błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
45×184×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
33×200×45 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
54×200×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
53×153×39 cm, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, szklana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa

Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
55×150×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna

Rustykalna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis

Dębowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, z drewna wenge
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna

Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
34×200×32 cm, drewniana, wisząca
Dostawa gratis

55×200×37 cm, drewniana, szklana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie