Polecamy
Łóżeczko z regulowaną wysokością w naturalnym kolorze 70x140 cm Easy Sleep – Roba
Wymiary 78×70×140 cm
Historia cen
- 3.04.2026 - 1308,15 zł
- 14.02.2026 - 1308,15 zł
- 5.02.2026 - 1539 zł
- 16.01.2026 - 1308 zł
- 5.12.2025 - 1308,15 zł
- 25.11.2025 - 1179 zł
- 21.11.2025 - 1242 zł
- 14.11.2025 - 1308 zł
- 7.11.2025 - 1385 zł
- 1.11.2025 - 1415 zł
- 28.10.2025 - 1539 zł
- 25.10.2025 - 1323,54 zł
- 24.10.2025 - 1539 zł
- 21.09.2025 - 1385 zł
- 16.09.2025 - 1539 zł
- 12.09.2025 - 1324 zł
- 4.09.2025 - 1539 zł
- 14.08.2025 - 1308 zł
- 12.08.2025 - 1539 zł
Opis produktu
Łóżeczko Easy Sleep marki Roba rośnie wraz z dzieckiem. Zawiera oddychający materac safe asleep® o wysokości 9 cm i średniej twardości. Materac ma zdejmowany i nadający się do prania pokrowiec ułatwiający utrzymanie w czystości. Wysokość łóżeczka można regulować w trzech różnych pozycjach, a trzy wyjmowane szczebelki ułatwiają starszym dzieciom samodzielne wychodzenie. Łóżeczko można przekształcić w łóżko młodzieżowe, które może być używane przez dzieci w wieku do siedmiu lat lub o wadze do 50 kg. Narożniki do przekształcenia łóżka znajdują się w zestawie.
Wymiary
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Regulowana wysokość | 3 poziomy |
| Nośność | 35 kg |
| Waga | 19.96 kg |
| Rozmiar | 70x140 |
| Długość | 142 cm |
| Właściwości materaca | Zdejmowany pokrowiec |
| Twardość | Średnio twardy |
| Typ materaca | Piankowy |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Sklejka |
| Powłoka | Melamina |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Materac jest częścią zestawu | Tak |
| Akcesoria | Na nóżkach/regulowana wysokość/ze zdejmowanym bokiem |
| Materiał konstrukcji | Sklejka/MDF |
| Materiał | Sklejka |
| Producent | Roba |
Najlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie














