Polecamy
Niebieskie krzesło dziecięce Paw Patrol – Roba
Wymiary 59×30×29 cm
139,2 zł
Historia cen
- 4.04.2026 - 139,2 zł
- 5.03.2026 - 139,2 zł
- 4.03.2026 - 139 zł
- 16.01.2026 - 139,2 zł
- 11.11.2025 - 147,9 zł
- 7.11.2025 - 156,6 zł
- 1.11.2025 - 160,08 zł
- 28.10.2025 - 174 zł
- 25.10.2025 - 149,64 zł
- 20.10.2025 - 174 zł
- 14.10.2025 - 150 zł
- 7.10.2025 - 174 zł
- 3.10.2025 - 150 zł
- 1.10.2025 - 174 zł
- 26.09.2025 - 150 zł
- 21.09.2025 - 156,6 zł
- 16.09.2025 - 174 zł
- 12.09.2025 - 150 zł
- 4.09.2025 - 174 zł
- 29.08.2025 - 147,9 zł
- 24.08.2025 - 148 zł
- 19.08.2025 - 147,9 zł
- 15.08.2025 - 148 zł
- 14.08.2025 - 147,9 zł
- 12.08.2025 - 174 zł
- 12.08.2025 - 212 zł
Opis produktu
Niebieskie krzesło dziecięce Paw Patrol – Roba
Wymiary
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 29 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
Specyfikacje
| Kółka | Bez kółek |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Szerokość siedziska | 30.5 cm |
| Głębokość siedziska | 29 cm |
| Wysokość siedziska | 31 cm |
| Wysokość nóg | 24 cm |
| Nośność | 25 kg |
| Waga | 3 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Paw Patrol |
| Montaż wymagany | Tak |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Szary |
| Powłoka | Barwienie |
| Materiał | Lite drewno/MDF |
| Producent | Roba |
Najlepsze produkty od Bonami

167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
53,99 zł
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
579 zł
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
108,99 zł
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie











