Polecamy
Jasnoszary bawełniany ręcznik kąpielowy frotte 70x120 cm Zero Twist – Catherine Lansfield
Wymiary 70×120 cm
46,8 zł
Historia cen
- 4.04.2026 - 46,8 zł
- 16.01.2026 - 46,8 zł
- 21.11.2025 - 41,99 zł
- 14.11.2025 - 44,2 zł
- 7.11.2025 - 45,76 zł
- 1.11.2025 - 46,8 zł
- 28.10.2025 - 52 zł
- 25.10.2025 - 44,72 zł
- 20.10.2025 - 52 zł
- 14.10.2025 - 45 zł
- 7.10.2025 - 52 zł
- 3.10.2025 - 45 zł
- 1.10.2025 - 52 zł
- 26.09.2025 - 44 zł
- 16.09.2025 - 44,2 zł
- 16.09.2025 - 52 zł
- 12.09.2025 - 45 zł
- 21.08.2025 - 52 zł
- 19.08.2025 - 54 zł
- 15.08.2025 - 46 zł
- 14.08.2025 - 54 zł
Opis produktu
Jasnoszary bawełniany ręcznik kąpielowy frotte 70x120 cm Zero Twist – Catherine Lansfield
Wymiary
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Frote, Bawełna |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Rozmiar | 1x ręcznik kąpielowy (70x120) |
| Rodzaj | Frotte |
| Waga | 0.2 kg |
| Długość | 120 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Zero Twist |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 500 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Producent | Catherine Lansfield |
Najlepsze produkty od Bonami

167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
53,99 zł
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
108,99 zł
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
579 zł
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie













