





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 80,74 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielona pościel jednoosobowa 135x200 cm Stag Check – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 135 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka, Klasyczne |
| Kolor | Zielona |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 0.69 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 135x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Stag Check |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | W kratkę |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 52% Polyester/48% Bawełna |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Nieprzyjemny materiał

135×200 cm
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
135×200 cm, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
140×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Księżniczki, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kwadratowa

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie