






Wymiary 140×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biało-różowa bawełniana pościel dziecięca jednoosobowa 140x200 cm Lilibelle – douceur d'intérieur
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka, Klasyczne |
| Materiał | Bawełna |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 0.582 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 140x200 |
| Rozmiar poduszki | 63x63 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Lilibelle |
| Zapięcie pościeli | Na zatrzask |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 90 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Biały/różowy |
| Producent | Douceur d'intérieur |

Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
220×260 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
260×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie

Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
140×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie