




Wymiary 117×229 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Niebieskie zasłony zestaw 2 szt. 117x229 cm Mya Tropical Bird – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 117 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 229 cm |
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Maksymalna średnica karnisza | 5 cm |
| System do zawieszania | Drążek |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Waga | 1.57 kg |
| Długość | 229 cm |
| Kolekcja | Mya Tropical Floral |
| Design | Klasyczny/glamour |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać chemicznie |
| Rodzaj mocowania | Koła |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Niebieski/kolorowy |
| Producent | Catherine Lansfield |

Zaciemniająca, poliestrowa
W magazynie

Industrialna
W magazynie
Retro
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, lniana, sztukowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie





Industrialna
W magazynie


Industrialna
W magazynie





Lniana, rustykalna, retro
W magazynie





Industrialna
W magazynie

Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie