





Wymiary 200×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 106,24 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biało-różowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Disco Cherries Stripes – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Motywy | Paski |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.11 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 200x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Disco Cherries |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Paski |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 48% Bawełna/52% Polyester |
| Kolor | Biały/różowy |
| Producent | Catherine Lansfield |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

W gwiazdy, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie

Kwiaty, w gwiazdy, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie

Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie