



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 62,04 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarny koc z motywem Halloween z mikropluszu 130x170 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
| Kolor | Czarna |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikroplusz |
| Waga | 0.398 kg |
| Rozmiar | 130x170 |
| Długość | 170 cm |
| Kolekcja | Enchanted Twilight |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Tym kocem przykryjecie sobie tylko nogi, nie ogrzeje was zbyt mocno. Bardziej nadaje się jako koc dla zwierzęcia domowego, a za te pieniądze można kupić lepszą poduszkę.
Podczas pierwszego prania wydzielił dużo kłaczków, po wyschnięciu było już dobrze. Miękki, cienki materiał. Bardzo podoba mi się jego wzór!

130×170 cm
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
130×160 cm
W magazynie
130×160 cm, zimowa
W magazynie
130×160 cm
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Całoroczna
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, letnia
W magazynie

135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
150×200 cm
W magazynie
155×200 cm, letnia, pierzasta
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, letnia
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
130×170 cm
W magazynie
140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie
135×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
260×240 cm, letnia
W magazynie
Włókno puste
W magazynie


Włókno puste
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
125×150 cm
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie