





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 74,79 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Koc Anniversary marki Bloomingville jest utkany z bawełny pochodzącej z recyklingu. Jest ozdobiony graficznym nadrukiem ze stylizowanymi motywami, które dodają zabawnego akcentu. Dodatkowo, ozdobne frędzle są umieszczone na rogach, aby dopełnić wygląd.
| Szerokość: | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
| Kraj pochodzenia | IN |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna mieszana/Bawełna z recyklingu |
| Waga | 1.21 kg |
| Rozmiar | 130x160 |
| Długość | 160 cm |
| Kolekcja | Anniversary |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 7% wiskoza/32% poliester/61% bawełna |
| Kolor | Brązowy/kolorowy |
| Producent | Bloomingville |
Opinie użytkowników
Takie urocze

140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
130×160 cm, zimowa
W magazynie
140×200 cm, letnia
W magazynie
140×200 cm, letnia
W magazynie
130×160 cm
W magazynie
130×170 cm
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie

135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
Włókno puste
W magazynie
260×240 cm, letnia
W magazynie
130×170 cm
W magazynie
140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Włókno puste
W magazynie
130×170 cm
W magazynie
Letnia
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie

150×200 cm
W magazynie
160×210 cm, zimowa
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie


135×200 cm, całoroczna
W magazynie
155×200 cm, letnia, pierzasta
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
200×220 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie