



Wymiary 100×135 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 90,09 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Różowo-beżowa bawełniana pościel dziecięca do łóżeczka 100x135 cm Louie – Good Morning
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 135 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Materiał | Bawełna |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 0.62 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 135 cm |
| Wymiary pościeli | 100x135 |
| Rozmiar poduszki | 40x60 |
| Certyfikaty i normy | Better Cotton Initiative (BCI)/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Zapięcie pościeli | Otwarte |
| Zapięcie poduszki | Bez zapięcia |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 110 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Różowy/beżowy |
| Producent | Good Morning |

140×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
135×200 cm
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
140×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
135×200 cm
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Księżniczki, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
Dla chłopców, do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
140×200 cm, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie

90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

Kwadratowa

Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie