

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu Blat: Szkło hartowane Metal: Czarny, lakierowany proszkowo Materiał krzeseł Polipropylen: Czarny Wymiary stołu (+/- 0,5 cm) Szerokość blatu stołu: 70 cm Głębokość górnej części: 40 cm Wysokość: 68,5 cm Grubość szkła: 4 mm Waga: 4,8 kg Wymiary krzeseł Szerokość: 54 cm Szerokość siedziska: 30 - 46 cm Szerokość oparcia: 52,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45 cm Wysokość oparcia: 39 cm Udźwig: 120 kg Wysokość od ziemi do podłokietników: 65 cm Specyfikacja Spaw łączący stołu jest widoczny na ramie stołu Idealnie pasuje na balkon, taras, werandę, altanę lub każde inne miejsce w ogrodzie Dostarczany w częściach do samodzielnego montażu
| Materiał | Plastik, Metal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał nóg | Metal |
| Odpowiednie do używania na zewnątrz | Tak |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Materiał blatu | Szkło hartowane |
| Typ | Jadalniane |
| Rozkładana | Solidne |
| Głębokość krzesła | 55 cm |
| Szerokośc krzesła | 54 cm |
| Wysokość krzesła | 82,5 cm |
| Głębokość stołu | 40 cm |
| Szerokość stołu | 70 cm |
| Wysokość stołu | 68,5 cm |
| Widok ar | Tak |

Rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Składana, rattanowa, plastikowa
W magazynie

Składana
W magazynieDostawa gratis
Składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, składana, regulowana
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis

Składana
W magazynie
Metalowa, staplowalna, średnica
W magazynie
Metalowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, składana
W magazynie
Metalowa, rattanowa, średnica
Dostawa gratis
Metalowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis

Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Składana
W magazynie
Składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Rattanowa
W magazynie
Drewniana, składana, średnica
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Metalowa, rattanowa, średnica
Dostawa gratis
Metalowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Rattanowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie