Polecamy
Brak w magazynie
Obrazy zestaw 2 szt. 30x40 cm Woman Sketch – knor
Wymiary 40×30 cm
84,15 zł
Historia cen
- 3.04.2026 - 84,15 zł
- 23.01.2026 - 84,15 zł
- 16.01.2026 - 86,13 zł
- 2.12.2025 - 61,13 zł
- 25.11.2025 - 64,35 zł
- 15.11.2025 - 84,15 zł
- 12.09.2025 - 85 zł
- 29.08.2025 - 99 zł
- 24.08.2025 - 85 zł
- 19.08.2025 - 99 zł
- 15.08.2025 - 85 zł
Opis produktu
Obrazy zestaw 2 szt. 30x40 cm Woman Sketch – knor
Wymiary
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 40 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Zestawy |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | PL |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Grubość | 1.5 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Materiał oprawy | Polistyren |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Rama | Tworzywo sztuczne |
| Producent | Knor |
Najlepsze produkty od Bonami

151,19 zł167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
193,79 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
77,99 zł
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
579 zł








