

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 184,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Otul swoją sypialnię delikatnością i spokojem dzięki dwustronnej pościeli, która zdaje się szeptać opowieści natury. Z jednej strony elegancki motyw liści eukaliptusa w delikatnych odcieniach zieleni działa kojąco na duszę i ciało. Z drugiej strony drobne zielone kwiatki na białym tle dodają spokoju i świeżości. Miękka kora bawełniana otuli Cię jak ciepły letni poranek i zapewni sen pełen marzeń. Każdy wieczór zamieni się w małą ucieczkę do świata ciszy, lekkości i delikatności. Delikatny i harmonijny wzór inspirowany naturą Przyjemny materiał, w którym poczujesz się jak w delikatnych objęciach Odpowiednie dla wszystkich, którzy kochają piękno w prostocie Daj się ponieść spokojnej atmosferze liści eukaliptusa i budź się z uśmiechem na twarzy. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty, Jesień |
| Kolor | Zielona |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Kwiaty, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W gwiazdy, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
200×200 cm, w paski, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie