









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 97,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Spraw, by każda noc, nie tylko ta mroźna, była dla Ciebie przyjemna! Pomoże Ci w tym ta miękka pościel, która otuli Cię do snu. Stylowa flanelowa pościel z magicznymi motywami świątecznymi, która łączy szarości i biel, z pewnością wprowadzi Cię w dobry nastrój. Delikatna bawełniana flanela jest niezwykle miękka w dotyku i zapewnia ciepło, pościel jest zatem doskonała na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest obustronna - z jednej strony wzór świąteczny z jeleniami, drzewami i ozdobami, z drugiej strony motyw płatków śniegu w różnych kształtach - można ją dowolnie łączyć, codziennie zmieniając swoje łóżko. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe, Jesień |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie