


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 142,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zabawny, drobny wzór w różowe kropki dzięki swojej prostej elegancji będzie ozdobą każdej sypialni. Pościel jest uszyta z wysokiej jakości bawełny, która jest przewiewna, przyjemna w dotyku i gwarantuje komfortowy sen przez cały rok. Dzięki neutralnym kolorom doskonale pasuje do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. To po prostu pościel, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kropki |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 125 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Producent | Stanex |

Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, guziki, perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, satynowa
W magazynieDostawa gratis
Flanelowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie

Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Lniana, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie