





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel satynowa jest wykonana z tkaniny bawełnianej o atłasowym splocie. Materiał jest bardzo dobrej jakości i wytrzymały. Pościel została wyprodukowana w Republice Czeskiej. Pościel satynowa z zapinaniem na zamek błyskawiczny. Pościel jest łatwa w utrzymaniu, materiał bardzo łatwo się prasuje i prawie w ogóle się nie gniecie. Zalecamy prać po lewej stronie w środkach piorących przeznaczonych do delikatnych tkanin.Opakowanie zawiera komplet pościeli na jedno łóżko (2 poszewki na poduszkę oraz 1 poszwę na kołdrę).
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Satyna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 240 x 220 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 240 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie