Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 61,49 zł
Historia cen
- 27.04.2026 - 61,49 zł
- 23.04.2026 - 61,49 zł
- 17.03.2026 - 51,1 zł
- 11.03.2026 - 54,75 zł
- 14.02.2026 - 62,05 zł
- 23.01.2026 - 54,75 zł
- 16.01.2026 - 58,4 zł
- 1.11.2025 - 73 zł
- 20.10.2025 - 58,4 zł
- 8.10.2025 - 58 zł
- 1.10.2025 - 55 zł
- 30.09.2025 - 58 zł
- 26.09.2025 - 63 zł
- 16.09.2025 - 73 zł
- 12.09.2025 - 63 zł
- 29.08.2025 - 73 zł
- 24.08.2025 - 63 zł
- 19.08.2025 - 73 zł
- 18.08.2025 - 63 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Jasnozielony chodnik odpowiedni do prania 52x100 cm Ricci Monet – Universal
Wymiary
| Szerokość: | 52 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
Specyfikacje
| Asortyment | Bieżniki na stół |
|---|---|
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Kwiaty |
| Metraż | Na sztuki |
| Rodzaj | Chodnik |
| Kraj pochodzenia | IT |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Grubość | 0.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Waga | 0.41 kg |
| Długość | 100 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Bez obszycia |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Ricci |
| Wzór | Kwiecisty |
| Design | Romantyczny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 243200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiedni do prania/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Prać ręcznie/prać w temp. 30°C/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | PVC |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Jasnozielony/kolorowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Opinie użytkowników
Bardzo ładny
Podobne produkty

Obrus Jesienne liście, 120 x 140 cm
Prostokątna, jesienna, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjny bieżnik na stół SHIMORA 45x150 cm - więcej kolorów Kolor: Czerwony
45×150 cm, bieżniki na stół, kwiaty
W magazynie
Obrus PVC LAVENDA 120x140 cm, kolorowy
140×120 cm, zmywalna, prostokątna
W magazynie
HENRY stół rozkładany naturalny czarny 6/10 osobowy boho skandynawski
Prostokątna
Dostawa gratis
Więzienie Mantel En Lino Szary Kret & 145 X 240 Cm - Sklum
Lniana, obrusy
W magazynie
Biegacz Jesienne liście, 40 x 90 cm
Bieżniki na stół, prostokątna, jesienna
W magazynie
Bieżnik 40x130 cm Meadow Flower – Mila Home
40×130 cm, bieżniki na stół, kwiaty
W magazynie
Przezroczysty obrus z PCV DANELA, 140 x 240 cm
Kwiaty, zmywalna, prostokątna
W magazynie
Przezroczysty obrus z PCV SOLEIL, Ø 140 cm
Zmywalna, PVC, na sztuki
W magazynie
Obrus z bawełny Dario
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Przezroczysty obrus z PCV DANELA, Ø 140 cm
Teflonowa, PVC, na sztuki
W magazynie
Obrus na metry biały z żółtymi kwiatami Oxford 3 pasy - szer. 150 cm
Na metry, kwiaty, obrusy
W magazynie
Obrus z bawełny Nizar
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Prześcieradło z satyny bawełnianej Premium
Bawełniana, satyna
W magazynie
Obrus Home Elements Pierniczki biały, 90 x 90 cm
Okrągła, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Home Elements Bieżnik Pierniczki biały, 33 x 130 cm
Bieżniki na stół, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zegar Szklany Pionowy Obrusy kolorowy
Obrusy

Obrus lniany z koronką
130×1 cm, lniana, na sztuki
W magazynie
Ręcznie malowany obrus z bawełny Atahan
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Chodnik odpowiedni do prania 52x200 cm Ricci Bosforo – Universal
Bieżniki na stół, prostokątna, na sztuki
W magazynie
Prześcieradło z satyny bawełnianej Premium
Bawełniana, satyna
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Plamoodporny obrus okrągły na stół
Okrągła, teflonowa, obrusy
W magazynie
Obrus PVC LEUCARA 120x140 cm, kolorowy
140×120 cm, zmywalna, prostokątna
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Handmade Linen Tablecloth Vida
W magazynie
Obrus zmywalny z PCV ø 160 cm Andalousie – douceur d'intérieur
Okrągła, zmywalna, PVC
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Obrus Prezenty czerwony, 90 x 90 cm
Obrusy, ozdoby
W magazynie
Bellatex Obrus Wielkanoc Kurka beżowy, 100 x 100 cm, 100 x 100 cm
Okrągła, kwadratowa, na sztuki
W magazynie
Więzienie Mantel En Lino Bamboo Green & 145 X 240 Cm - Sklum
Lniana, obrusy
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



