Historia cen
- 27.04.2026 - 113,97 zł
- 23.04.2026 - 113,97 zł
- 5.04.2026 - 138,99 zł
- 17.03.2026 - 95,2 zł
- 11.03.2026 - 102 zł
- 20.02.2026 - 115,6 zł
- 16.02.2026 - 136 zł
- 14.02.2026 - 115,6 zł
- 10.02.2026 - 136 zł
- 23.01.2026 - 102 zł
- 16.01.2026 - 108,8 zł
- 10.01.2026 - 118,32 zł
- 27.12.2025 - 115,6 zł
- 1.11.2025 - 136 zł
- 20.10.2025 - 108,8 zł
- 8.10.2025 - 109 zł
- 1.10.2025 - 102 zł
- 30.09.2025 - 109 zł
- 26.09.2025 - 117 zł
- 16.09.2025 - 136 zł
- 12.09.2025 - 117 zł
- 29.08.2025 - 136 zł
- 24.08.2025 - 117 zł
- 19.08.2025 - 136 zł
- 18.08.2025 - 117 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Jasnozielony chodnik odpowiedni do prania 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Wymiary
| Szerokość: | 52 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Asortyment | Bieżniki na stół |
|---|---|
| Kształt | Prostokątne |
| Metraż | Na sztuki |
| Rodzaj | Chodnik |
| Kraj pochodzenia | IT |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Grubość | 0.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Waga | 0.81 kg |
| Długość | 200 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Bez obszycia |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Ricci |
| Wzór | Kwiecisty |
| Design | Romantyczny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 243200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/prać ręcznie/prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Materiał tylnej strony | PVC |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kolorowy/jasnozielony |
| Producent | Universal |
Recenzje
Opinie użytkowników
Na razie bardzo podoba mi się produkt, spełnia moje oczekiwania, ale potrzeba czasu, aby okazało się, jak długo będzie dobry.
Wyśmienity, nie ślizga się, nadruk jest wysokiej jakości. Jedyna rzecz, która mnie trochę martwi, to że jest cieńszy, niż się spodziewałam i nie izoluje całkowicie zimna od podłogi.
Jest wspaniały, bardzo praktyczny i bardzo dobrze wykonany.
Podobne produkty

Obrus Jesienne liście, 120 x 140 cm
Prostokątna, jesienna, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjny bieżnik na stół SHIMORA 45x150 cm - więcej kolorów Kolor: Czerwony
45×150 cm, bieżniki na stół, kwiaty
W magazynie
Obrus PVC LAVENDA 120x140 cm, kolorowy
140×120 cm, zmywalna, prostokątna
W magazynie
HENRY stół rozkładany naturalny czarny 6/10 osobowy boho skandynawski
Prostokątna
Dostawa gratis
Więzienie Mantel En Lino Szary Kret & 145 X 240 Cm - Sklum
Lniana, obrusy
W magazynie
Biegacz Jesienne liście, 40 x 90 cm
Bieżniki na stół, prostokątna, jesienna
W magazynie
Bieżnik 40x130 cm Meadow Flower – Mila Home
40×130 cm, bieżniki na stół, kwiaty
W magazynie
Przezroczysty obrus z PCV DANELA, 140 x 240 cm
Kwiaty, zmywalna, prostokątna
W magazynie
Przezroczysty obrus z PCV SOLEIL, Ø 140 cm
Zmywalna, PVC, na sztuki
W magazynie
Obrus z bawełny Dario
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Przezroczysty obrus z PCV DANELA, Ø 140 cm
Teflonowa, PVC, na sztuki
W magazynie
Obrus na metry biały z żółtymi kwiatami Oxford 3 pasy - szer. 150 cm
Na metry, kwiaty, obrusy
W magazynie
Obrus z bawełny Nizar
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Prześcieradło z satyny bawełnianej Premium
Bawełniana, satyna
W magazynie
Obrus Home Elements Pierniczki biały, 90 x 90 cm
Okrągła, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Home Elements Bieżnik Pierniczki biały, 33 x 130 cm
Bieżniki na stół, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zegar Szklany Pionowy Obrusy kolorowy
Obrusy

Obrus lniany z koronką
130×1 cm, lniana, na sztuki
W magazynie
Ręcznie malowany obrus z bawełny Atahan
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Chodnik odpowiedni do prania 52x200 cm Ricci Bosforo – Universal
Bieżniki na stół, prostokątna, na sztuki
W magazynie
Prześcieradło z satyny bawełnianej Premium
Bawełniana, satyna
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Plamoodporny obrus okrągły na stół
Okrągła, teflonowa, obrusy
W magazynie
Obrus PVC LEUCARA 120x140 cm, kolorowy
140×120 cm, zmywalna, prostokątna
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Handmade Linen Tablecloth Vida
W magazynie
Obrus zmywalny z PCV ø 160 cm Andalousie – douceur d'intérieur
Okrągła, zmywalna, PVC
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Obrus Prezenty czerwony, 90 x 90 cm
Obrusy, ozdoby
W magazynie
Bellatex Obrus Wielkanoc Kurka beżowy, 100 x 100 cm, 100 x 100 cm
Okrągła, kwadratowa, na sztuki
W magazynie
Więzienie Mantel En Lino Bamboo Green & 145 X 240 Cm - Sklum
Lniana, obrusy
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie



