


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 86,69 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pluszowa poduszka dekoracyjna 25x30 cm Disco Cherries – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Rodzaj | Dekoracyjne |
|---|---|
| Materiał | Plusz |
| Kolor | Różowa |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Plusz |
| Kształt | Serce |
| Typ poszewki | Niezdejmowana |
| Waga | 0.218 kg |
| Zawiera wypełnienie | Z wypełnieniem |
| Długość | 25 cm |
| Rozmiar poduszki | Pozostałe rozmiary |
| Kolekcja | Disco Cherries |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Jest wspaniały, efektowny, ożywia pokój, bardzo szykowny!

Dekoracyjna, klasyczna
W magazynie







Bawełniana
W magazynie
40×40 cm, dekoracyjna
W magazynie
70×70 cm, pluszowa
W magazynie
25×33 cm, zwierzątka, pluszowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie

40×40 cm, dekoracyjna, bawełniana
W magazynie

Dekoracyjna
W magazynie
Okrągła, bawełniana
W magazynie

8×10 cm, zwierzątka
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie

40×40 cm, dekoracyjna, kwadratowa

40×40 cm, bawełniana
W magazynie
30×30 cm
W magazynie

Dekoracyjna
W magazynie

Dekoracyjna, zwierzątka, okrągła
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie