








Wymiary 84×46×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 185 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Kremowy Metal (nogi): Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Szerokość siedziska: 46 cm Waga: około 3,3 kg Specyfikacja Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Stabilna metalowa konstrukcja Bezpieczne antypoślizgowe adaptery Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Dostarczane w częściach do montażu Krzesło przeznaczone wyłącznie do użytku domowego Opakowanie tego zestawu zawiera 2 szt. kremowych krzeseł jadalnianych OSAKA z czarnymi nogami Minimalizm, który zachwyca Styl skandynawski zdobył serca wielu miłośników designu prostotą, funkcjonalnością i ponadczasowym wyglądem. Właśnie takie jest to krzesło – czyste linie i neutralny kolor łatwo wpasują się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy postawisz je przy stole jadalnianym, w biurze, czy w pokoju dla gości, będzie wyglądać lekko, elegancko i nowocześnie. Styl skandynawski kładzie nacisk nie tylko na estetykę, ale także na komfort, który to krzesło doskonale zapewnia.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Zestawy | Zestawy |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |

Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, składana, materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, skandynawska, retro
W magazynie

Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, retro, z podłokietnikami
W magazynie
96-99×50×50 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, skandynawska, retro
W magazynie
94×49×48 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, rattanowa
W magazynie
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa

Retro, z podłokietnikami
W magazynie

85×62×75 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Skandynawska, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie