





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 250,74 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowy koc ze sztucznego futra 220x240 cm Mouton – douceur d'intérieur
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikroplusz |
| Waga | 2.533 kg |
| Rozmiar | 220x240 |
| Długość | 240 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Mouton |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 300 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/nie prasować/nie można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Douceur d'intérieur |


Letnia, włókno puste
W magazynie
Hipoalergiczna
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis


Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Całoroczna
W magazynie



140×200 cm, letnia, włókno puste
Do wysłania za 1 tydzień



140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
Letnia, włókno puste
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, letnia
Dostawa gratis
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
Do wysłania za 1 tydzień
Letnia
W magazynie
Całoroczna
W magazynie
Całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
Całoroczna
W magazynie





Całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie