







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 167,44 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lampa wisząca w kolorze miedzi z metalowym kloszem ø 30 cm Muba – Opviq lights
| Główny materiał | Metal |
|---|---|
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Lokalizacja | Do kuchni |
| Klosz | Z kloszem |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Metal |
| Moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 1.1 kg |
| Długość kabla | 90 cm |
| Średnica klosza | 30 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Design | Boho |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Metal |
| Kolor | Miedziany |
| Material | Metal |
| Producent | Opviq lights |

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła
W magazynie
LED
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Drewniana, metalowa, z kloszem

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, rustykalna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
Do kuchni, nowoczesna, metalowa

Do kuchni, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie