




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 231,2 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 50 cm) Yakamoz – Opviq lights
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Ceramika |
| Moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 2.9 kg |
| Średnica klosza | 30 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 150 cm |
| Włącznik | Na kablu |
| Zasilanie | Do kontaktu |
| Design | Glamour/romantyczny/klasyczny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Tekstylny |
| Producent | Opviq lights |

Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, skandynawska
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe, LED, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe, szklana, nowoczesna
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynie
Lampy stołowe, LED, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, włączane wyłącznikiem, ściemniacz
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, rustykalna
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe, ciepła biel
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
W magazynie
Lampy stołowe, nowoczesna, włączane wyłącznikiem
W magazynie

Metalowa, włączane wyłącznikiem, ściemniacz
W magazynie
Metalowa, włączane wyłącznikiem, ściemniacz
W magazynie
Lampy stołowe, LED, ciepła biel
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, ciepła biel
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie

220×230 cm, pikowana
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie