



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielone zasłony zestaw 2 szt. 168x229 cm Woodland Trees – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 168 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 229 cm |
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| System do zawieszania | Szyna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Waga | 2.838 kg |
| Długość | 229 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Woodland Trees |
| Design | Boho |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać chemicznie |
| Rodzaj mocowania | Żabki/haczyki |
| Specyfikacja materiału | 60% poliester/40% bawełna |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Świetny i praktyczny, rozjaśnia pomieszczenie.
Te zasłony w naturalnych tonach są absolutnie wspaniałe.
Zawieszenie super. Odpowiada wszystkiemu.

Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie




Zaciemniająca
W magazynie




Nowoczesna
W magazynie













Nowoczesna, industrialna
W magazynie




Porcelanowa
W magazynie
Kwadratowa

15×15 cm, zestawy
W magazynie

Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


45×75 cm, prostokątna
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie