

Wymiary 75×298×212 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7109,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna z elektryczną funkcją relax i wysuwanym siedziskiem, tapicerowana, antracytowa. Oparcie przesuwane do przodu i do tyłu oraz zagłówki. Wym.: dł. 298 x szer. 211,5 x wys. 75 cm. MONISO
| Szerokość: | 298 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 212 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |

75×298×212 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
50×61×170 cm, wysoka
W magazynieDostawa gratis
99×241×180 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, skórzana
W magazynie
Skórzana, materiałowa, wysoka

Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
91×258×170 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
91×258×170 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
77×248×179 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis