











Wymiary 87×44×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Aksamitna tkanina: Czarna Metal: Matowa czarna Wymiary krzesła Szerokość: 44,5 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Głębokość: 50,5 cm Głębokość siedziska: 38 cm Wysokość: 87 cm Wysokość siedziska: 49 cm Wysokość oparcia: 38 cm Obciążenie: 110 kg Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycie i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewnią światło nawet podczas krótkich dni. Różowe krzesło do jadalni Kara idealnie pasuje do jadalni inspirowanej krajami skandynawskimi. Proste pikowanie i czarne nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |

Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, głębokość
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
87×45×52 cm, nowoczesna
W magazynie
Dębowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie