







Wymiary 75×57×57 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 285 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał pokrycia: 100% poliester Tkanina obiciowa: Tkanina nr 257 - beżowa Materiał nóg: Metal - czarny (matowy) Wymiary Szerokość: 57 cm Szerokość siedziska: 49 cm Głębokość: 57 cm Głębokość siedziska: 48 cm Wysokość: 75 cm Wysokość siedziska: 49 cm Obciążenie maksymalne: 110 kg Waga: 6 kg Specyfikacja Nowoczesny i elegancki design Tapicerka o wyraźnej strukturze Dostawa w stanie rozłożonym Komfort na każdy dzień Tapicerowane krzesła do jadalni przynoszą idealne połączenie komfortu i stylu do każdej jadalni. Dzięki miękkiemu pokryciu i ergonomicznemu kształtowi cieszysz się wygodnym siedzeniem nie tylko przy posiłkach, ale także podczas długich rozmów z rodziną czy przyjaciółmi. Elegancki design łatwo wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza, tworząc przyjemną domową atmosferę. Te krzesła są doskonałym wyborem do codziennego użytkowania, gdzie doceniasz ich praktyczność, trwałość i ponadczasowy wygląd.
| Szerokość: | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny, Retro |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia, Perforowana |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Waga | 6 kg |

75×57×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie

Drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, składana
W magazynie
Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Metalowa, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, z orzecha włoskiego
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, skórzana
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie

Nowoczesna, rattanowa
W magazynie
Drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
91×45 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Rattanowa, z podłokietnikami, 2 sztuki
W magazynie
Drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie