

Wymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Zielona Złota Kremowa Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapinanie na suwak Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (Zgodnie z etykietą producenta)
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
|---|---|
| Pora roku | Zima |
| Zapięcie | Suwak |
| Długość | 45 cm |
| Motyw | Świąteczny, Drvca |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |





40×50 cm
W magazynie

40×40 cm
W magazynie



30×45 cm
W magazynie
45×45 cm
W magazynie
45×45 cm
W magazynie

40×40 cm
W magazynie

50×70 cm
W magazynie
40×40 cm
W magazynie

40×40 cm
W magazynie
40×40 cm
W magazynie

70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie


40×40 cm
W magazynie
45×45 cm
W magazynie



40×40 cm
W magazynie

Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie